אודותינו

אינר-טק מציעה ציוד למעבדות, ציוד מדעי, מערכות אנליטיות, מכשירים מתקדמים לזיהוי חומרים עבור כוחות הבטחון וההצלה וכן שירות לציוד אנליטי ומעבדתי.

רקע

Iner-Tech הוקמה במאי 2009 על ידי מר חגי הומינר, לאחר פיצול מחברת QC-Tech Ltd במטרה להתמקד במכירה ותמיכה מקצועית במכשירי מעבדה וניתוח אנליטי.

חברת Iner-Tech עוסקת במתן פתרונות מתקדמים ללקוחות בתחומי הביולוגיה, המיקרואלקטרוניקה, הכימיה, הביוטכנולוגיה ותעשיית המזון התובעניים. אנו משרתים מערכי בקרת איכות, מחקר, חינוך כמו גם את תעשיות הבטחון והאבטחה. 

עם שנים של ניסיון בשירות כמעט כל מעבדות בקרת האיכות והמחקר בארץ, כמו גם חלקים גדולים של לקוחות בתעשייה, אנו מסוגלים להתאים את הפתרון הנכון לכל לקוח על פי דרישות רגולטוריות ספציפיות או מגבלות תקציב.

חזון

עם ניסיון של שנים בשירות הלקוחות המאתגרים ביותר של תעשיית התרופות, הכימיה והתעשייה, אנו נחושים לספק לשוק סוג חדש ומרענן של שירות – ממוקד, מקצועי ומוכוון פתרון – תוך כדי התאמה לדרישות המדויקות של הלקוח. 

החוזק שלנו הוא בהבנת המשתמש, רקע טכני גבוה, ידע רב של דרישות רגולטוריות בשווקים הרלוונטיים ואת היכולת לקשור את כל זאת יחדיו לחבילה אטרקטיבית עבור הלקוחות. 

המוצרים שלנו נמכרים עם תמיכה ברמה גבוהה ומנצלים את הידע המעמיק שלנו לשילוב חלקים קיימים של ציוד עם מערכות חדשות לשיפור ביצועים.

חרטנו על דגלנו ולנגד עינינו את הטוב ביותר – אנו מאמינים שממקומנו להציע את השירות הטוב ביותר האפשרי, אמינות ויושרה ללא פשרות.

Iner Tech – Only the Best!

מיקום ושותפים

מיקמנו את משרדנו בלב העולם המדעי בישראל: פארק המדע רחובות-נס ציונה. מעוז הביוטכנולוגיה ופארק הייטק, הממוקם ממש מחוץ למכון ויצמן, הוא ביתם של מאות חברות ביו-טק ומרכז הפעילות המדעית בארץ.

מאז מאי 2011 Iner-Tech מוסמכת לתקן ISO 9001-2008 על ידי מכון התקנים הישראלי.

Iner-Tech הינה ספק רשום עבור משרד הביטחון מאז 2011.

Iner-Tech הינה שותף רשום של
Intel co מאז 2016.

מקהל לקוחותינו

טבע תעשיות פרמבצטיות, דקסל פארמה, מפעלי ים המלח, רשות המכס והמסים, משטרת ישראל, צבא ההגנה לישראל, מכון ויצמן למדע ועוד.