מבצע אביב עד ה- 15/04/2021! – 17% הנחה על מכשירי יד שנייה במצב מצוין!

הזדמנות מיוחדת לרכוש מכשירי יד שנייה במחיר מבצע!
מגוון רחב של מכשירי יד שנייה במצב מעולה – צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

Thermo Scientific TruScan™ RM

יצרני התרופות והביוטכנולוגיה חייבים להבטיח את איכות החומרים בהם הם משתמשים – מחומר גלם נכנס דרך מוצר מוגמר. ה- Thermo Scientific TruScan™ RM הינו מכשיר ספקרומטר המבוסס על טכנולוגיית RAMAN המספק אימות של חומר גלם באמצעות אריזות אטומות תוך שניות, בדיוק בנקודת הצורך. עקרון הדגימה אינו הרסני ומאפשר אימות מהיר של מגוון רחב מאוד של תרכובות כימיות.

למכשירים:


מכשירי MicroNIR

מכשירי MicroNIR הם ספקטרופוטומטרים מבוססי ספקטרוסקופיית Near Infra Red , המיועדים לשימוש בשטח או בקומת הייצור. הספקטרומטר משלב מקור אור, מנוע ומוגן חדירת אבק / מים (IP65 ו- IP67) לעבודה בסביבות רטובות ומאובקות. הספקטרומטר מכסה את אזור אורך הגל 950 – 1650 ננומטר המשלב את טכנולוגיית ה- VIAVI Linear Variable Variable Filter (LVF) עם מערך גלאי InGaAs של 128 אלמנטים. מרווח הדגימה הוא 6.2 ננומטר עם רזולוציה ספקטרלית של ~ 1% מאורך הגל המרכזי.

המכשיר מאפשר כיול ופיתוח שיטות, ניהול משתמשים וחיזוי בזמן אמת. באמצעות תוכנת MicroNIR Pro (זיהוי חומרי גלם ובדיקת אפליקציות כמותיות) תוכנת MicroNIR Pro כוללת גם הסמכת ביצועי מכשירים לפי קריטריונים וכלים של EP 2.2.40 ו- USP 1119 המאפשרים תאימות  ל CFR21/11 11.

למכשירים:

 מכשירים נוספים שבמבצע:

 

Homogenizer Tissue Grinder

 

מנדף למינארי

 

 

 

 

מיקרוסקופ לד BA210RED – חדש! !

עם מיקרוסקופ BA210RED מוטיק מגדירה סטנדרט חדש של ביצועים באמצעות שיפורים הן בתכונות האופטיות והן המכניות לרמת הסטודנט תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ועמידות לאורך

לקריאה נוספת >