Elemental Microanalysis

Elemental Microanalysis התפתחה מהתחלה צנועה כמעבדה מיקרואנליטית למתכונתה הנוכחית כיצרן מוביל וספק מתכלים ומוצרים תואמים נוספים לאנליזת יסודות. לחברה קומפלקס מעבדות ומפעל בדבון, אנגליה.

ניסיון – לומדים הרבה ב40 שנים, הרבה על המוצרים, איך לייצרם ואיך להשתמש בהם, על הלקוחות וצרכיהם. חברת Elemental Microanalysis מפתחת, מדייקת ומשתמשת במוצרים עבור אנליזת יסודות מ1976 ומאגדת בתוכה הבנה מעמיקה וייחודית על מכשירים מכל היצרנים האפשריים.

איכות – חברת Elemental Microanalysis נוקטת בזהירות משנה עם איכות המוצרים שלה.
רובם המכריע של המוצרים מיוצרים פנימית ע”י הטכנאים המאומנים של Elemental Microanalysis עם תקנות ISO 9001:2008 כתנאי איכות. Elemental Microanalysis לא רק מייצרת את המוצרים – אלא גם משתמשת בהם בעצמה עבור המעבדה האנליטית המתקדמת שלה לקבלת משוב קבוע על איכותם וביצועיהם. החברה אינה מתפשרת על האיכות וכך גם הלקוח – כלל “שביעות רצון ב100% מהמקרים” בא לידי ביטוי: החלפות ללא שאלות מגבות את מחויבותם העמוקה לאיכות מוצר.

ערך – “המחיר הוא מה שאתה משלם. ערך הוא מה שאתה מקבל”. כספק עצמאי מוביל של מתכלים בתחום אנליזת יסודות אתה יכול להשיג חיסכון משמעותי בהשוואה למחירים שייגבו על ידי הספקים המקוריים של המכשיר. אבל בחברת Elemental Microanalysis יודעים שהמשתמש צריך יותר מאשר פשוט מחירים נמוכים. הצרכן צריך לקנות בביטחון מלא כי האנליזה שלך לא תנזק ולא תסתפק במתכלים באיכות נמוכה. המשתמש צריך להיות סמוך ובטוח כי לספק יש את כל המקורות להעניק את התמיכה המלאה והמהימנות שהוא צריך.

יושרה – Elemental Microanalysis תמיד מתייחסים ללקוחות שלנו ושלהם ביושרה ובהגינות. אם נעשתה טעות אין צורך להסתירה – יש לזהותה ולתקנה מיידית. העסק שלנו בנוי על יחסים ארוכי טווח וכמו שקהל הלקוחות שלנו יעיד ומעיד – יש לכם גב.

לאתר הספק